Americkým senátem prošel zemědělský zákon, který podporoval soudce Kavanaugha na Nejvyšším soudu

Farmářský zákon prochází Senátem, směřuje k projednání

Tento týden Senát hlasoval o zemědělském zákonu, aby prošel k projednání, kde se projednávají kompromisy mezi zástupci Amerického Senátu a Americké Sněmovny representantů, aby přijali kompromis mezi sněmovnou a zemědělskými výbory Senátu. Jsem nyní zaneprázdněn schůzky s členy konference, jakož i s vedením zemědělského výboru z řad sněmovny representantů a hodnotícím poslankyně Debbie Stabenowem, abych přijal právní předpisy, které se schválí jak v sněmovně, tak v senátu.

Americkým senátem prošel zemědělským zákonem
Americkým senátem prošel zemědělským zákonem

Začátkem tohoto měsíce Americký Senát schválil návrh zákona o farmách s hlasováním 86–11. To bylo historické hlasování, náš zákon obdržel v této fázi více hlasů než jakýkoli jiný zemědělský zákon. Těší mě, že tato důležitá legislativa, která zemědělcům poskytuje jistotu a předvídatelnost, prošla s tak silnou podporou v obou zákonodárných komorách. Budu se i nadále snažit zajistit, aby se zemědělský zákon z roku 2018 stal zákonem, než vyprší platnost současných právních předpisů v září.

Americkým senátem prošel zemědělským zákonem
Americkým senátem prošel zemědělským zákonem

Tento měsíc jsem také diskutoval o Farmářský zákon s Tajemník ministerstva zemědělství USA Sonny Perdue. Na našem setkání jsme také diskutovali o zemědělství a obchodu.

Obdržení ceny Washington International Trade Association Award

Začátkem tohoto měsíce jsem byl poctěn, že jsem obdržel cenu Kongresového vedení od Washingtonské mezinárodní obchodní asociace za mé příspěvky k mezinárodnímu obchodu.

Jako předseda Senátního výboru pro zemědělství, výživu a lesnictví a jako vyšší člen Senátního výboru pro finance, který má jurisdikci nad obchodem, jsem byl otevřeně mluven o výhodách zvýšeného přístupu amerických zahraničních zemědělců a rančerů na zahraniční trhy.

Americkým senátem prošel zemědělským zákonem
Americkým senátem prošel zemědělským zákonem

Jen loni byla celková hodnota USA zemědělský vývoz činil více než 138 miliard dolarů. To je zhruba 200 procentní nárůst od doby, kdy NAFTA vstoupila v platnost. Je zřejmé, že volný obchod není dobrý pouze pro USA. zemědělství, je to naprosto nezbytné.

Domnívám se, že bychom měli agresivně hledat nové dohody a obchodní příležitosti po celém světě a pak se snažit vyhovět této poptávce. Aktivně jsem vzal své obavy týkající se dnešních obchodních problémů přímo na prezidenta Donalda Trumpa, USA. Obchodní zástupce Bob Lighthizer a ministr obchodu Wilbur Ross.

Americkým senátem prošel zemědělským zákonem
Americkým senátem prošel zemědělským zákonem

Podpora soudce Kavanaugha pro Nejvyšší soud

Minulý týden jsem se setkal s nominovaným Nejvyšším soudcem Soudcem Brettem Kavanaughem. Po setkání jsem oznámil, že podporuji nominaci Kavanaugha na Nejvyšší soud.

Soudce Kavanaugh má skvělou právní mysl a solidní pověst. Po setkání s ním jsem přesvědčen, že bude zachovávat hodnoty ústavy na nejvyšší úrovni.

Americkým senátem prošel zemědělským zákonem
Americkým senátem prošel zemědělským zákonem

Kromě diskuse o jeho práci za posledních 12 let na USA Odvolací soud pro D.C. Okruh, také jsme diskutovali o našem koučování pozadí. Soudce Kavanaugh v současné době trénuje basketbal pro obě své dcery a já jsem trénoval basketbal pro obě své dcery! Ocenil jsem tento zvláštní čas v mém životě a byl jsem potěšen, když jsem se dozvěděl o jeho potěšení z koučování a jeho laskavosti za to, že jeho dívky uspěly.

Soudce Kavanaugh je dobrý muž, a já vyzývám své kolegy na obou stranách uličky, aby se s ním setkali a hlasovali o jeho zásluhách, místo aby bránili jeho nominaci, protože se jim nelíbí prezident.

KC-46 Tankers míří na základnu leteckých sil McConnell

Tento měsíc jsem měl skvělou diskusi s USA Ministr letectva Heather Wilson, kde jsme na podzim letošního roku diskutovali o prvních nových tankerech KC-46, které míří na leteckou základnu McConnell.

Letecká základna McConnell má podle plánu obdržet první čtyři Boeing KC-46s k dodání a bude domovem celkem 36 letadel.

Od roku 2001 vedl v Kansasu poplatek za nahrazení stárnoucího tankerového letectva letectva americkým letadlem.

KC-46 nahrazuje Stratotanker Boeing KC-135, flotila letadel starších 60 let.

Přijímání stážistů na podzim 2018

Moje kancelář ve Washingtonu, D.C. nabízí stáže po celý rok a nyní přijímáme žádosti o stáže na podzim 2018. Program stáže poskytuje studentům jedinečnou příležitost úzce spolupracovat s mými zaměstnanci a pomáhat mé kanceláři při zastupování Kansans v Kongresu a zažít federální vládu v akci.

Stážisté ve Washingtonu, D.C. plnit povinnosti, jako je zkoumání právních předpisů, účast na slyšeních, provádění prohlídek USA Capitol, pomáhat s záležitostmi základní a pošty, odpovídat na telefony a poskytovat podporu administrativnímu a komunikačnímu personálu.

Pokud se chcete dozvědět více o našem programu stáží, klikněte sem.

Uzávěrka přihlášek do podzimu je 15. srpna 2018.

Webové stránky Roberts, YouTube a Facebook pro aktualizace

Sledujte senátora Roberts online a sledujte ho na Twitteru, Facebooku a Instagramu. Je to skvělé místo k nalezení fotografií, rozhovorů, videí, projevů a slyšení.