Herecký pár Laura Prepon a Ben Foster mají dceru

Herecký pár Laura Prepon a Ben Foster mají dceru
Herecký pár Laura Prepon a Ben Foster mají dceru

Americká herečka Laura Prepon a její snoubenec a kolega Ben Foster mají dceru.

Magazínu Us Weekly to potvrdil nejmenovaný zdroj. Bližší informace o prvním potomkovi hereckého páru nejsou známy.

Laura Prepon – americká herečka
Laura Prepon – americká herečka

Sedmatřicetiletá Prepon a 36-letý Foster tvoří pár od července 2016, přičemž se znají od svých 18 let. Po několika měsících randění se zasnoubili, přičemž zásnubní prsten herečka ukázala na veřejnosti již v říjnu téhož roku.

Laura Prepon – známá americká herečka
Laura Prepon – známá americká herečka

Zprávy o těhotenství se na veřejnost dostaly o tři měsíce později. Rodačka z města Watchung ve státě New Jersey potvrdila pohlaví děťátka v červnu během rozhovoru v televizním pořadu Live With Kelly and Ryan.

Ben Foster, je známý například ze seriálu Odpočívej v pokoji (2001 – 2005) či filmů 3:10 vlak do Yumy (2007), Messenger (2009) a Warcraft: První střet (2016), se s Prepon se zasnoubil loni po pár měsících randění, přičemž zásnubní prsten herečka ukázala na veřejnosti v říjnu.

Dvojice se o víkendu spolu objevila na filmovém festivalu Sundance, kde představitelka Alex Vause z projektu Orange Is The New Black (2013) v rozhovoru pro pořad E! News prozradila, že plánují malou svatbu, kterou jim však zřejmě bude komplikovat počet hostů. „Chtěli bychom opravdu malou svatbu, ale máme mnoho lidí, které milujeme a na kterých nám záleží. Je to zvláštní, ale tvorba seznamu hostů může očividně způsobit problémy,“ řekla a vzápětí uvedla, že plánování slavnosti kromě toho komplikuje i jejich pracovní vytíženost . „Nyní bude (Foster, pozn. Red.) Pracovat na dvou filmech. Já jsem skončila s natáčením minulý týden. Víte, je to o plánování. Je toho hodně,“ dodala.

Laura Prepon – americká herečka
Lauru Prepon proslavilo zejména ztvárnění Donny v seriálu Ty roky sedmdesáté (1998 – 2006). Objevila se i v seriálech Doktor House (2004 – 2012), Jak jsem poznal vaši matku (2005), Castle na zabití (2009) nebo zmiňovaném Orange Is The New Black. Kromě toho se představila ve filmech Slackers (2002), Bestie Karla (2006) či Dívka ve vlaku (2016).