Na Pohodě zazpívala i herečka Juliette Lewis

Na multikulturním akcí Pohoda se v červenci představila americká zpěvačka a herečka Juliette Lewis.

Juliette Lewis americká filmová herečka
Juliette Lewis americká filmová herečka

Americká herečka a muzikantka, která má na svém kontě i nominací na Oscara, představila na trenčínském letišti především svoje sólové album Terra Incognita (2009). Juliette Lewis je bývalou přítelkyni Brada Pitta, která hrávala se skupinou The Licks a později založila The New Romantiques, označil magazín Blender v roce 2006 jako „nejžhavější ženu rockové muziky“.

Juliette Lewis americká filmová herečka
Juliette Lewis americká filmová herečka

Po legendárních Collegium Musicum přibyl na seznam potvrzených interpretů na Pohodě i další interpret ze Slovenska. Je jím „naděje slovenské elektronické a experimentální scény“ Ink Midget & Pjoni, uvádí se na webové stránce pohodafestival.sk. Formaci tvoří Jónatan Pastirčák a Adam Matej, kteří se v minulosti představili na trenčínském letišti s projektem Tucan.

Juliette Lewis – známá americká filmová herečka a zpěvačka
Juliette Lewis – známá americká filmová herečka a zpěvačka

Multikulturní akci Pohoda se i v roce 2010 uskutečnila na trenčínském letišti. Namísto tradičního třetího červencového prodlouženého víkendu se však konala o něco dříve – 8. až 10. července. Kapacita 14. ročníku festivalu byla stanovena na 30 tisíc lidí.

Seznam potvrzených účinkujících na 14. ročníku letního festivalu Pohoda:

Abraham Inc., Balkan Xpress Soundsistema, Bang Bang Eche, Collegium Musicum, DJ Zinc, Dacha Bracha, Dan Le Sac vs Scroobius Pip, Does It Offend You, Yeah ?, The Golden Filter, Ink Midget & Pjoni, Jape, José Gonzáles, Juliette Lewis, Kazety, Klaxons, Metronomy, Micachu & The Shapes, Midi Lidi, Miss Platnum, New Young Pony Club, Out to Lunch, Polar Bear, trioVD, Sexy Sushi, Sharon Jones a The Dap-Kings, Shazalakazoo, The Shoes, Sparrow and The Workshop, Vivian Girls.