Noste krásné šaty i doma

Říká se, že šaty dělají člověka, u ženy to platí obzvlášť. U ženy totiž šaty mohou ženskost zvýraznit ale také potlačit, záleží od šatů.

Aby žena působila krásné žensky, je třeba se nejen starat o krásu svého těla a duše, ale pomyslet i na šaty, které by její ženskost zvýraznily a umocnily. Vyhněte se kalhoty, tepláky, košilím, tričkám a všemu co nepůsobí žensky.

I při domácích pracích snažte se být oblečená jako žena a po práci si dejte nějaké krásné elegantní a luxusně působící šaty. Vůbec nemusí být drahé, stačí jen aby trochu luxusně a svůdně působily. Abyste se muži líbila, noste často i ve svém bytě různé krásné ženské šaty, které pěkně poodhalí tělo – zvýrazní jeho krásu, ženskost, a zároveň působí elegantně a luxusně. Vychutnejte si svou ženskost. Žena je v takových šatech skutečně krásnou a okouzlující.

Pokud vaše šaty budou působit krásné – žensky svůdně a také trochu luxusně – vzácné, na muže to bude také tak působit, bude mít pocit, že má u sebe krásnou a vzácnou bytost.

Proto noste různé krásné ženské svůdné šaty i doma, nebo přesněji – hlavně doma. A je také samozřejmostí, kterou snad ani netřeba připomínat, že každá žena i zjišťuje co se jí muži líbí a podle toho se obléká.