Žárlivost když se dívá po jiných ženách

Žárlivost když se dívá po jiných ženách. Mnoho mužů to dělá, ale v takovém případě ještě není důvod na žárlivost a netřeba se tím ani příliš zabývat. Muži jsou jiní než ženy. Zatímco ženě, která má svého muže, mohou být často jiní muži ukradení, u mužů je to jinak, muži obdivují ženskou krásu univerzální a globální. Vnímají a obdivují krásu na všech ženách. Není to osobní, obdivují jen samotnou ženskou krásu asi jako když obdivujeme krásnou přírodu, krásnou sochu nebo jiné umělecké dílo.

Při takových běžných pohledech na krásnou ženu obvykle ženatí muži ani vůbec nezatoužil získat její adresu nebo jiný kontakt pro sblížení. Nezaměřují se na samotnou osobu. Většina mužů při pohledu na krásnou ženu si při tom ani nepředstavuje milování s ní, že by se dalo říci, že cizoloží s ní ve svém srdci. To se stává jen výjimečně a muž na něco takového potřebuje klid a více času, aby se při sledování mohl dát zároveň i do snění. A i když se muž dlouho na krásnou ženu dívá, většinou si takové věci nepředstavuje, obdivuje jen krásné křivky těla, krásnou pokožku, krásnou tvář, krásné vlasy …, tu krásnou ženskost celkově.

Každá krásná žena je velkolepým uměleckým dílem hodným obdivu a všechny krásné ženy spolu jsou uměleckým dílem. Proto Nežárlete, zkuste to chápat a buďte raději ráda, že i vy máte tu čest patřit do té skupiny bytostí, které jsou tak obdivovány. Váš muž obdivuje celou tu skupinu, vás i vaše krásné sestry – ostatní krásné ženy. Obdivuje ženskost. Obdivuje krásu obecně. No jen Vás hlouběji miluje.

Ale pokud spatříte, že nějaká hezká žena do rozhovoru s vaším mužem očividně vkládá svůj sex-appeal, tehdy je opravdu čas abyste zpozorněla a pokud to nekončí, pak pokud je to možné, i začala podnikat dostupné kroky k tomu abyste tuto nebezpečnou samičku vzdálila z blízkosti vašeho milovaného muže. Neboť její sexuální chování může muže omámit více než silné víno a svést ho. Krásné ženy mají nad muži velkou moc, jejíž muži jen těžko dokážou odolávat.