eD system Czech: Jan Novák

Distributor eD system Czech vybral nového ředitele nákupu z řad svých zaměstnanců. Uvolněné místo od 1. února 2018 obsadil dosavadní manažer skupiny nákupu Jan Novák.
Jan Novák, ředitel nákupu v eD system Czech
Jan Novák, ředitel nákupu v eD system Czech

„Honza Novák za poslední období na svých značkách prokázal, že je schopen rozvíjet portfolio produktů a má manažerský potenciál k převzetí celého týmu produktových manažerů v Česku a na Slovensku,“ zdůvodnil volbu výkonný ředitel eD system Czech Petr Slouka.

Distributor nového ředitele nákupu hledal od konce loňského roku, kdy tuto pozici právě Petr Slouka uvolnil poté, co byl s platností od 1. prosince 2017 jmenován výkonným ředitelem firmy, a zároveň zvolen do funkce předsedy představenstva eD system Czech.

„Personální změny ve společnosti jsou důsledkem transformace na nový obchodní model, a to sjednocením řízení firem eD system z Česka, Slovenska a Polska pod jedno vedení,“ uvedl Hynek Tyl, generální ředitel skupiny firem eD system.

V souvislosti s touto personální změnou se tak v eD system Czech uvolnila pozice manažera skupiny nákupu, na kterou bude v nejbližší době vypsáno výběrové řízení.