Globální krize. Východisko existuje | Mezinárodní online fórum 22.04.2023

Jsme nezávislí dobrovolní výzkumníci ze 180 zemí, kteří říkají pravdu, která je před lidmi skryta. Provádíme interdisciplinární výzkumy, které žádná jiná instituce nebo organizace na světě nemůže uskutečnit.
🔥 Naše výzkumy ukazují, že globální krize je strašná realita, která zachvátila náš svět a nakonec povede k jeho úplnému zničení. Bohužel, většina lidí si tuto hrozbu neuvědomuje.
✅ V rámci Mezinárodního online fóra „Globální krize. Naše záchrana je ve sjednocení“, které se konalo 12. listopadu 2022, byla představena šokující klimatická předpověď získaná pomocí našeho matematického modelu. Nyní víme přesné datum zkázy naší planety a jaké přírodní katastrofy k tomu povedou.
🌐 Tato zpráva o klimatu je výsledkem 27 let usilovné práce mnoha dobrovolníků, včetně vědců, odborníků a nezávislých výzkumníků. Klimatický Kerberos je každým dnem silnější a je zřejmé, že pokud nebudou přijata opatření, je celé lidstvo odsouzeno k zániku.
✅ 22. dubna 2023 se bude konat Mezinárodní online fórum „Globální krize. Východisko existuje“. Umožní dozvědět se o událostech, které se budou dít na naší planetě až do roku 2036, a proč zánik planety není to nejhorší, čemu bude muset lidstvo čelit.
🔥 Na změnu běhu událostí zbývá velmi málo času. Stále máme šanci, ale abychom ji využili, musí se o tom dozvědět všichni lidé. Dnes budoucnost závisí na volbě každého člověka. Tato volba je jednoduchá – život na Zemi můžeme buď zachránit, nebo jej nechat zahynout.
🔴 Chceš-li zjistit, jak ty můžeš pomoci zachránit lidstvo, připoj se k Mezinárodnímu online fóru „Globální krize. Východisko existuje“, které se bude konat 22. dubna 2023 v 17:00 hod.
Šiř tuto informaci na všech platformách a sociálních sítích.
Každý se musí o tomto fóru dozvědět!
▶️ Oficiální zdroj projektu „TVOŘIVÁ SPOLEČNOST“:

https://creativesociety.com/cs