Chemtrails sleduji nad Čechami

Chemtrails sleduji nad Čechami od podzimu 2008, kdy jsem si stále nebyl jistý. Na jaře 2009 bez jakékoliv pochybnosti. Zastavil jsem s autem na dálnici a díval se nízko letící letadlo, které přímo nade mnou přestalo “práškovat” a dále letělo pouze s kondenzační stopou. Vypadalo to tak, jakoby se chtěla tato letadla v dané době vyhýbat Praze, kde je přeci jen více všímavých lidí. Byla to doslova mříž, která šla od západu ke Praze a 10km od hranic Prahy se to zastavilo.

INDUSTRIAL PRODUCTS TRADING, spol. s r. o. , Praha IČO 00565644

Vídal jsem ale na netu kamerové záběry nad ČR již od roku 2001. Jeden vojenský pilot napsal na oblohu tato slova: X Y IS NOT. Natáčející na kameru se domnívá, že šlo o varování, že nás chtějí pozabíjet nefunkčností pohlavních orgánů – ničení chromozomů X a Y. V roce 2010, kdy byla ta blamáž s tou sopkou a měsíčním zákazem letů, obloha a vzduch se tenkrát zázračně vyčistily. Znovu jsem volně dýchal a srdce mi plesalo. Pak to přišlo znovu.

Beijing Genomics Inc. Čína militarizuje výzkum genového inženýrství
V roce 2013 jsme byli s rodinou na Slovensku. Celou dobu nic. Krásná modrá obloha a kudrnatými obláčky, tedy nejen bez chemtrails, ale i bez HAARP činnosti. No, užíval jsem si to. Jak jsme se vraceli Povážím, obloha potemněla a již jsem viděl nad Českem hnusný potah oblohy, plné rozfoukaných chemtrails. Úplně se mi z toho zatmívalo a kdybych neměl celou rodinu v autě a kdybych si neuvědomoval, že se o ní musím postarat, obrátil bych to zpět na východ Slovenska.
Věřím Bohu, že se o nás postará i v těch nejtěžších chvílích, proto to nějak vydržíme. Očekáváme přeci nikdy nekončící radost v Nebeském království… Je to úleva, jinak bych se musel zbláznit z toho, co již vím. Mějte se pěkně. Jiří Ptáček