Prodej bytu 4+kk Praha 6 – Bubeneč, U studánky

Na prodej nabízíme zajímavý byt 4+kk, 116 m2 v osobním vlastnictví. Byt se nachází v 5. NP kompletně zrekonstruovaného domu z počátku 20. let v těsné blízkosti královské obory Stromovka a Letenských sadů. Nadstandardní provedení interiéru zaručuje luxusní a pohodlné bydlení v centru Prahy.

Prodej bytu 2+1, Praha 6 – Bubeneč, Náměstí Interbrigády
Lokalita patří mezi nejvyhledávanější a pokud uvažujete o bytě jako o investici je tento byt dobrá volba, protože se byty v okolí velice dobře pronajímají díky blízkosti řady státních institucí, vysokých škol v Dejvicích a diplomatické čtvrti v blízkém Bubenči, kde v Praze sídlí většina ambasád. V lokalitě Holešovic, Dejvic a Bubenče je veškerá občanská vybavenost jako školy, školky, obchody, divadlo, supermarket, restaurace, kavárny, služby, ordinace lékařů, úřad městské části Prahy 7, sportoviště a parky. V blízkosti je park Stromovka.

Ukazatel energetické náročnosti: G* (v tuto chvíli probíhá vypracování PENB, údaj bude aktualizován). Pro více informací prosím volejte na telefonní číslo 608 11 44 11 nebo piště na e-mail: prodej(a)h360.cz