Bayou Bennett & Daniel Lir

Bayou Bennett a Daniel Lir jsou manžel a manželka a současně oba filmaři, kteří využívají sílu filmu k vytváření příběhů, které mají pozitivní dopad na společnost. Byly označeny jako „Dream Team“ za psaní a režii oceněných filmů a hudebních videí.

Život Daniela Lira, který se narodil v Izraeli byl navždy změněn vypuknutím války v Zálivu, protože jeho matka přestěhovala rodinu do Los Angeles. Vyrůstal v Los Angeles a zamiloval se do filmu a videa, nakonec odjel do New Yorku, kde na studoval na Manhattanu, kde získal titul na filmové škole NYU.

BAYOU BENNETT & DANIEL LIR
BAYOU BENNETT & DANIEL LIR

Bayou Bennett se narodila na Maui na Havaji. Už jako dítě věděla, že chce svým uměním ovlivnit společnost. Poté, co získala titul Masters in Fine Arts, Bayou začala vyučovat na Parsons New School v New Yorku. Na cestě do Jordánu v Ammánu viděla z první ruky devastaci života s neustálou hrozbou války a rozhodla se o tom natočit film. Po náhodném setkání v obchodě se zdravou výživou začali Bayou a Daniel uměleckou spolupráci. Brzy poté zahájili společný osobní život a přestěhovali se do Los Angeles, vzali se a založili rodinu.

Tento manželský tým si získal pověst díky jejich oceňovaným hudebním videím a vytvořil si jméno, když začali získávat ceny za společensky dokumenty. Jejich kolegové z filmového průmyslu jim říkali „tým snů“, a tak se zrodila jejich společnost „Dream Team Director“.

K dnešnímu dni získali Bayou a Daniel dvě ceny Telly, četné ceny z národních a mezinárodních filmových festivalů a spolupracovali, režírovali a produkovali s takovými talenty, jako je nominant na Oscara Mark Ruffalo a nominovaný na Zlatý glóbus Anthony Mackie.

Každý týden jsou v této sérii rozhovory se scientology z celého světa, kteří kombinují osobní a emocionálně povznášející zobrazení na jejich osobní cestě na vrchol jejich pohledy a upřímná slova o vlivné roli, kterou scientologie hrála v jejich osobním životě a jak jim to pomohlo vynikají ve svém profesionálním úsilí.